Sun Farms Sp z o.o.

Tworzymy od podstaw i realizujemy plany inwestycyjne w dziedzinie odnawialnych źródeł energii na polskim rynku. Budujemy farmy fotowoltaiczne.

Naszą misją jest rozwój najwyższej jakości wysokowydajnych rozwiązań służących generowaniu ekologicznej energii elektrycznej ze słońca dla przemysłu i rolnictwa.

Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem przedsiębiorców i inwestorów i stale przyczyniamy się do rozwoju branży fotowoltaicznej w naszym kraju.

Dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną

Posiadasz działkę? Zyskaj stabilny dochód na lata!

Kliknij i skorzystaj z formularza, zgłoś działkę do weryfikacji i zarabiaj 15 000 zł rocznie bez wysiłku!

Formularz kontaktowy

Sprawdź Nas:
SUN FARMS - farmy fotowoltaiczne, dzierżawa gruntów pod farmy fotowoltaiczne
Telefon: 71 726 22 22 
W górę

Kontakt

Coraz częstszym widokiem w Polsce stają się wielkopowierzchniowe instalacje fotowoltaiczne lokalizowane na nieużytkach rolnych lub gruntach o niskiej użyteczności. Czy wiesz, że oddanie w dzierżawę gruntu pod budowę farmy fotowoltaicznej może być doskonałym źródłem stałego dochodu nawet przez ponad 25 lat?

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, dotyczących inwestycji w odnawialne źródła energii – skontaktuj się z ekspertami SUN FARMS. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

Kontakt SUN FARMS Sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Sun Farms Sp. z o.o. Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania Twojego zapytania. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższa zgoda jest dobrowolna. Przetwarzamy dane zgodnie z polityką prywatności.

Skontaktuj się z nami

Chcesz wydzierżawić swój grunt lub sprzedać projekt farmy fotowoltaicznej? Jesteś zainteresowany współpracą?

kontakt-SUN-FARMS
Sun Farms Sp z o.o.,
ul. Legnicka 57d, lok. B/F/1, 54-203 Wrocław

NIP: 5272914194
KRS: 0000817638
REGON: 385028951

Telefon: 71 726 22 22
e-mail: biuro@sunfarms.pl